חיפוש
  • Eden Apelboim

SEO - what you need to know

אוקיי, אז סיפרתם לחברים שאתם מתכננים לבנות אתר לעסק שלכם ואז הם זרקו לאוויר את המושג SEO, זה בסדר, גם אני לא ידעתי מה המילה הזו אומרת אבל חקרתי ולמדתי את הנושא והבנתי כמה שימוש נכון ב- SEO יכול לקדם את העסק והאתר שלי, אז הנה ההסבר מהו SEO ולמה כדי להשתמש בו:


ראשי התיבות של SEO זה - Search Engine Optimization, בעברית קידום אורגני.


קידום אורגני - הדרך הטבעית בה מנוע החיפוש מוצא את האתר שלכם ומקטלג אותו לתצוגה ברשימת התוצאות של מנוע החיפוש.


  • אתייחס במאמר הזה למנוע החיפוש של Google כי 90% מהחיפושים ברשת קורים שם.
ועכשיו לשאלות ותשובות בנושא שיתנו לכם רקע חשוב:


#שאלותשובות


1. למה חשוב שהאתר שלי יופיע בעמוד הראשון של גוגל?

מסתבר כי כאשר גולש מחפש שירות או שואל משהו במנוע החיפוש, הוא יתמקד בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש, ובעיקר בשלוש בתוצאות הראשונות האורגניות שמופיעות היא 70%, שהוא יקליק על אחת משלושתן.


  • כדי לדעת ולהבדיל : קידום אורגני SEO הוא קידום שנעשה באופן טבעי, מנוע החיפוש מצא כי האתר רלוונטי מאוד עבור הגולש, בגלל התוכן הקיים בו ולכן קידם אותו ברשימת התוצאות, קידום ממומן על קצה המזלג וזה למאמר אחר בהרחבה, הוא מצב בו האתר משלם למנוע החיפוש כדי להופיע במקום גבוה ברשימת התוצאות, זה לא בהכרח קורה ולא בהכרח כדאי אבל שוב, זה לפעם אחרת :).


2. מה הם Keywords ואיך זה קשור ל- SEO ?


נתחיל: Keywords הן בעברית מילות חיפוש, הכוונה במושג הזה לצירופי המילים שהגולש מקליד במנוע החיפוש כדי להשיג את השירות או המידע אותו הוא מחפש.


העניין הזה קשור ל- SEO מכיוון שכדי לאפשר קידום אורגני ודירוג גבוה בתוצאות החיפוש עליך להשתמש במילות החיפוש הפופולריות ביותר הקשורות לעסק שלך ולהטמיע אותם בכתבות ובתוכן המוצג באתר שלך, כך כאשר מנוע החיפוש של גוגל יחפש עבור הגולש את התוצאה הטובה ביותר עבורו הוא יפגוש את המילים האלו וימצא לנכון לדרג את האתר שלך עבור הגולש כמה שיותר גבוה. התהליך נקרא SEO .


3. איך אני יודעת למצוא את הרלוונטיות Keywords עבור העסק שלי?


כדי למצוא את מילות החיפוש הרלוונטיות ביותר לעסק שלכם, ישנם מנועי חיפוש למילות מפתח

אשר מדרגים ומוצאים עבורכם את המילים והצירופים בהם נעשה שימוש רב בהקשר לתחום

שהעסק שלכם נותן שירות, יש כאלה חינמיים וכאלו בתשלום.


4. אוקיי, מעולה! מצאתי את Keywords הרלוונטיות לעסק שלי מה עושים עכשיו?


נשתמש ב-WIX SEO, תכונה חכמה שקיימת בעת הקמת אתר ועוזרת לקשר את מילות המפתח למנוע החיפוש של גוגל. נדרש מומחה על מנת להגדיר את מילות המפתח והחיבור בצורה נכונה.

כן, לצערנו לא מספיק שתשתמשו בצירופים באתר שלכם, מנועי החיפוש הופכים מיום ליום מתוחכמים יותר, המטרה שלהם היא להנגיש לגולש כמה שיותר מידע איכותי כדי שיבחר לחפש בו גם בחיפוש הבא, אז לכל עניין ה- Keywords צריך להתלוות מינון מסוים של שימוש בצירופים,

  • חשוב: אם יש שימוש יתר האלגוריתם יזהה את זה כמידע לא אמין ולא ידרג אתכם גבוה.

חשוב שלא רק הצירופים יופיעו אלא שבדף אליו ניתן קישור, יהיה מידע מסודר ובעל ערך לגולש אחרת הוא ירגיש שעבדו אליו רק כדי להיכנס לאתר ולא יבצע פעולה של גלישה באתר שלכם, כמו שציינתי במאמרים קודמים תוכן הוא המלך. תשקיעו בו.

  • מה שכתבתי כאן הוא רק ההתחלה בנושא הזה, חשוב ללמוד ולצלול פנימה אם אתם מתכוונים לכתוב לעצמכם את התוכן לאתר, כדי שתוכלו לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

נ.ב במידה ואתם צריכים המלצות לכותבי תוכן יש לי לתת לכם, צרו איתי קשר.


בונוס:מצרפת לכם סרטון שעשה לי סדר בדברים

What is SEO and How Does it Work? 2020
#wixSites #בנייתאתרים #seo

צפייה 10 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול