חיפוש
  • Eden Apelboim

סוגי אתרים - מה מתאים לי?

עודכן: 19 באוק׳ 2020

אז החלטתם שאתם צריכים לבנות אתר לעסק שלכם, מעולה!

עכשיו זה הזמן להחליט איזה אתר מתאים עבורכם.


חשוב: לפני שתעברו לראות את סוגי האתרים בהמשך המאמר שימו לב שהגדרתם לפני מה המטרה של האתר ומה הוא אמור להראות על העסק שלכם.


בחירת סוג האתר היא חשובה, כדי שהעיצוב והבנייה יהיו מדויקים וישרתו את מטרת העסק שלכם בצורה הטובה ביותר.

אל דאגה, בשביל זה ריכזתי לכם כמה מהאפשרויות של בניית האתרים :


דף נחיתה - כשמו כן הוא, עמוד בודד שהגולש "נוחת" אליו, בדרך כלל נועד לתת מענה לקמפיין פרסומי לדוגמא לרכישת ספר חדש או הזמנה לאירוע ומטרתו היא לגרום לגולש לבצע פעולה של רישום ואיסוף פרטים.

דף הנחיתה, צריך להיות מתוכנן בצורה מדויקת כדי להשיג את אפקט הרישום או השארת התעניינות מצד הגולש.


מיני סייט - בעברית מיני אתר או בשמו היותר חמוד אתרון, התפקיד שלו הוא לתת מענה כמו בדף הנחיתה לפרסום וקידום מוצר או אירוע, רק שבמיניסייט יש בין עמוד אחד ל-5 עמודי תוכן. המטרה שלו הוא לתת מידע על עוד מוצרים או אירועים ולהשאיר אצל הגולש טעם של עוד (הוא אינו מציג את כל התוכן של העסק אלא רק חלק ממנו, והעיצוב שלו פשוט ונקי כדי לעורר תגובת התעניינות).

אתרי תדמית - אתר שמציג את עיקר העשיה של העסק או של האדם ושם ניתן לקבל מידע נרחב ומפורט יותר על שירותים שונים, ובמה הוא מתמחה, המטרה העיקרית של אתר התדמית זה לשמר לקוחות ולגייס חדשים, תראו שם הישגים של העסק, סיפורים והמלצות של לקוחות,דרכים ליצור קשר, ועוד.

לרוב לאחר הבנייה לא יעשו באתר התדמית שינויים גדולים, והוא יישאר כמו שהוא לאורך זמן רב.


אתרי תוכן - אתר שמשתנה ונערך כל הזמן על ידי הוספת תוכן, להבדיל מאתר תדמית שלא נעשים בו שינויים רבים לאחר בנייתו, באתר תוכן מתווסף באופן קבוע מידע חדש על ידי מערכת לניהול תוכן המוטמעת בו, אתרי תוכן לדוגמא הם כמו אתרי החדשות שאנו מכירים בהם יש תחלופה גבוהה של מידע.

אתרי תוכן נתפסים כיותר רציניים ואמינים, כי הגולש הממוצע מחפש מידע וכאשר יש לו מאמרים מסודרים ותוכן בנושא הוא לרוב ירצה לחזור לאתר.

אתרי חנות וירטואלית מקוונת, מסחר אלקטרוני - פלטפורמה המאפשרת לבעל העסק להציע את מוצרי ולבצע תהליך של מכירה דרך האתר, חנות וירטואלית מאפשרת גם ללקוחות שאינם קרובים לבעל העסק מבחינה גיאוגרפית לקנות את המוצר, יתרונות נוספים של החנות הוירטואלית מעבר לחשיפה ללקוחות חדשים, היא מאפשרת לבצע רכישה בכל זמן נתון כל עוד יש את המוצר במלאי, הכוונה היא שאם החנות הפיזית נסגרת בשעה שמונה - החנות הוירטואלית עדיין ממשיכה להיות פתוחה ולקבל עבורכם עסקאות ומכירות גם גם כאשר אינכם נוכחים, באמצעות תוכנות לביצוע עסקאות בצורה מאובטחת (לדוגמת PayPal) דבר אשר מגדיל את הרווח של העסק.


עכשיו שנחשפתם לכמה סוגים של אתרים אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ונתחיל להפוך את התכנון שלכם למציאות.#wixSites #בנייתאתרים

10 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול