חיפוש
  • Eden Apelboim

איך אתר מקדם אתכם?

עודכן: 19 באוק׳ 2020

ובכן זו שאלה מעולה, עסקים רבים ממהרים לפתוח אתרים לעסק שלהם.

ונשאלת השאלה האם באמת מעבר לביקוש שקיים בתקופה האחרונה לבניית אתרים, איך אתר יכול לקדם את העסק שלכם.


אל דאגה, למדתי את הנושא וסיכמתי לכם 5 יתרונות עיקריים:


  1. זמינות ונגישות - האתר הוא בעצם חלון ראווה של מה שהעסק שלכם מציע, שהוא קיים ברשת הוא נגיש 24/7 לכולם, אין לו שעות פתיחה וסיום וכך אתם מרוויחים לקוחות שמגיעים לאתר שלכם בשעות שבהם העסק הפיזי סגור, יתרון גדול שמגדיל לבעל העסק את ההכנסות, דבר נוסף בימי קורונה שרוב העסקים סגורים, יש אפשרות עדיין להישאר רלוונטיים ללקוחות שלכם.

  2. הגדלת מכירות - דרך האתר אתם יכולים לאפשר אופציה לא רק של מעבר על המוצרים אלא גם של רכישה ובכך להגדיל את המכירות שהעסק מבצע, יתרון גדול בזה שגם אנשים שאינם נמצאים באזורכם יכולים לקנות ואני לא מתייחסת רק לעיר או שכונה אלא גם ללקוחות פוטנציאלים מעבר לים.

  3. שיווק - כאשר לקוחות מבקשים להתרשם או שאתם מזהים ברשתות החברתיות הזדמנות לקדם את המוצרים שלכם מעבר לדף שפתחתם להם בסושיאל, אתם יכולים לצרף לינק ובכך לאפשר להם להיחשף אליהם ולהיכנס לחנות הדיגיטאלית שלכם.

  4. תיק עבודות דיגיטאלי - היום גם צלמים, כתבים, סופרים ועוד מבינים את הפוטנציאל הגלום באתר משלהם ודרך אתר מנגישים למעסיקים פוטנציאלים וללקוחות את הדוגמאות לעבודות שלהם, בצורה יפה ואטרקטיבית, בלי להסתבך עם מיילים או שליחה דרך פלטפורמות שונות, האתר מאפשר להנגיש את העשייה של והעבודות של היוצר בצורה נוחה וידידותית ולתת להם את האופן בו תחווה את ההתרשמות מהם.

  5. בניית קהילה דיגיטאלית - בלוגרים, מובילי דעת קהל, עיתונאים ועוד.. יכולים באתר לתת מקום לדיונים ולתוכן שהם רוצים ובכך לאפשר לאנשים לתמוך בהם ולהישאר לשיח בתוך האתר, בעקבות כך הם יכולים להניע אנשים נוספים לקרוא את התוכן שמופיע באתר, וכך העניין באתר ובמי שמוביל אותו עולה.


כמו שאנחנו רואים.. בניית אתר מקצועי ומותאם יכולה להיות מאוד לקדם עסק או אדם פרטי במטרותיו, בייחוד כאשר נעשה תכנון מקדים נכון לכך ומבוצע על ידי אדם שיודע להביא את התכנון לכדי הגשמה, כפי שאתם יכולים להתרשם מתיק העבודות שנמצא כאן באתר.7 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול